Adres en Contact

LET OP: Je kunt bij ons uitsluitend contactloos betalen!

Adres

T.V. Heynkensort
Hofweg 17 
3274 BK Heinenoord
Postadres
T.V. Heynkensort
Avenhil 30
3274 CT Heinenoord
Algemeen contact
Clubhuis 0186-601062
Algemeen email info@tvheynkensort.nl
Emailadressen
Om emails zo snel en goed mogelijk te kunnen beantwoorden is het belangrijk dat het juiste emailadres wordt gebruikt. Bekijk in het onderstaande overzicht welk emailadres het beste van toepassing is op jouw vraag of opmerking. 

Algemeen    info@tvheynkensort.nl     voor algemene vragen of opmerkingen
Bestuur    bestuur@tvheynkensort.nl  uitsluitend voor vragen of opmerkingen rondom bestuurszaken
Ledenadministratie ledenadministratie@tvheynkensort.nl  voor vragen of opmerkingen gerelateerd aan het lidmaatschap
Penningmeester pmheynkensort@gmail.com  voor facturen en/of overige betalingen
Clubdiensten    clubdiensten@tvheynkensort.nl     voor alle clubdiensten, zoals bar, tuin, onderhoud etcetera
Communicatie communicatie@tvheynkensort.nl     voor de website of andere communicatiemiddelen
Toernooi commissie    tc@tvheynkensort.nl     voor het parktoernooi 
Open Toernooi commissie otc@tvheynkensort.nl  voor de open toernooien
Sponsoring    sponsoring@tvheynkensort.nl     voor sponsoring en club van 50
Mark van der Haven info@tennisschoolmarkvanderhaven.nl   contactgegevens voor de tennisschool